Logo wlodev.com

Twoja strona. Nowoczesna & Szybka

Express yourself or your piece of art

Unveil your idea.

Reach me

Scroll

Emotka scroll w dół
Mockup realizacji dla lampypolska.pl
Mockup realizacji dla sigmatorun.pl

Hello there! My name is Jacob ...

FullStack Developer

I już od kilku lat pasjonuje mnie programowanie. Projektowanie i tworzenie nowych witryn internetowych czy aplikacji internetowych jest dla mnie niesamowitą przygodą i przyjemnością. Uwielbiam poszerzać swoje horyzonty i stawiać czoła nowym wyzwaniom.

Moje technologie ->
Moje zdjęcie portretowe

Technologie

Lista technologii, z których korzystam i wykorzystuje do moich realizacji.

 • Technologia javascript
 • Technologia next-js
 • Technologia node-js
 • Technologia postgresql
 • Technologia react
 • Technologia sass
 • Technologia typescript

Wykonane projekty

Sklep internetowy, wizytówka? A może portal?

 • Portal Ekipakopernika

  Ekipakopernika powstało z myślą przedstawienia zainteresowań, zdolności i talentów uczniów szkoły licealnej w Chełmnie. Portal umożliwiał dodawanie / administrację postami, dzielenie publikacji na poszczególne kategorie, umieszczanie wydarzeń oraz wyświetlanie listy osób zangażowanych w projekt. W ramach aplikacji, został stworzony od fundamentów backend wraz z frontendem i panelem administracyjnym.

  Technologia reactTechnologia postgresqlTechnologia node-js
  Open website
 • Wizytówka PolerowanieAL

  Firma PolerowanieAL oferuje usługi polerowania wibracyjnego aluminium, piaskowania & szkiełkowania, oraz renowacji zabytkowych motocykli. Głównym planem realizacji było stworzenie atrakcyjnej wizytówki firmy w postaci strony internetowej. W tym celu zastosowana została przejrzysta szata graficzna opierająca się na nowoczesnych technologia, w efekcie przekładając się na wygodną nawigację i szybkie działanie strony.

  Technologia gatsbyTechnologia sass
  Open website
 • Sklep internetowy Lampypolska.pl

  Po upływie ponad 25 lat nadszedł czas na wejście w nowy rynek - sklep internetowy Lampypolska.pl powstał z myślą o poszerzeniu swoich możliwości sprzedaży wkraczając w temat ecommerce. Głównym założeniem realizacji, było stworzenie wydajnego i szybkiego sklepu internetowego wraz z przejrzystą szatą graficzną i intuicyjnym procesem zakupowym.

  Technologia shoper.pngTechnologia sassTechnologia google-ads
  Open website
 • Wizytówka ELCO

  Już od ponad 20 lat, firma ELCO zajmuje się produkcją klasycznych lamp z ceramiki w szczególnie zachowanej tradycjii. Po upływie wielu lat, nadszedł czas na zmiany. W tym celu strona internetowa firmy ELCO przeszła gruntowne zmiany pod kątem wykorzystanej technologii oraz szaty graficznej. Wprowadzony został styl minimalistyczny, by nie odciągać uwagi potencjalnego klienta od samej oferty.

  Technologia gatsbyTechnologia sass
  Open website

In touch?